Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komentáře u článků

Nebylo by možné pro méně chápavé přidat pod komentáře odkaz typu Zobrazit všechny komentáře?

Vzhledem k tomu, že nejsem pravidelným čtenářem, tak je pro mě vždy a znovu menším hlavolamem najít způsob, jak všchny komentáře jednoduše zobrazit. Nakonec na to sice má inteligentnější část příjde, ale přeci jen to je vždy souboj. :-) Mám ale za to, že celkem zbytečný. Uvedený odkaz by tento test inteligence asi opakovaně nevyvolával. Tedy v případě, že to není záměrem tvůrce.

Však jsem psal, že na to má inteligentnější část časem příjde.:-)

O tom ale tato připomínka není.

Je o tom, že když články nečtu pravidelně, ale jen tak jednou za rok, tak to nevím. Zejména když se jinde u většiny diskuzí, blogů atd. buď komentáře zobrazují natvrdo v plném znění (což nepovažuji za dobré řešení) nebo je tam právě ten navržený odkaz (což za dobré řešení považuji). Kromě toho mám za to, že to přidání odkazu příliš moc programátorského času nezabere a neznalým pomůže.

No a tady je to dokonce na několik způsobů

buď komentáře zobrazují natvrdo v plném znění (což nepovažuji za dobré řešení) nebo je tam právě ten navržený odkaz (což za dobré řešení považuji).

Takže je to dobré, je to zabalené a natvrdo se to nezobrazuje, pouze strom a je vidět kolik toho je. Stačí kliknout a rozbalí se.
Přeci tam nebude ještě nápis: "klikněte na položku ve stromě odpovědí, aby se rozbalila (nebo jo?)

Ja souhlasim s tim, ze to moc intuitivni neni. Vetsina dnesnich for a webu ma ovladani podobne a lidi jsou asi zvyki na neco jiny, tady je to proste jiny a neobvykly. Na druhou stranu ale kliknout na to, snad napadne kazdyho. Navic kdo je zvyklej na nejakej strom, je taky zvyklej na to, ze je ten strom tam videt. Mam ted na mysli nejakou ikonku nebo tak. Vetsina lidi se ridi podle toho co je videt, ikonky napisy atd. a tam neni nic. Proste kdo sem nechodi casto nebo to casto nepouziva, tak muze chvilku tapat.