Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modra obrazovka s virem..?

dobry den po nainstalovani jedne aplikace jsem restartoval pc a po nabehnuti plochy vyskocila modra obrazovka s udaji o tom ze byl v pc nalezen trojan-Spy a at napisu sms s textem na nejake cislo a obratem dostanu kod ktery zadam a tim se vir odstrani a jeste to pise ze vr zasahl udaje v biosu a muzu uz jenom 9x spustit system a pote bude uzamknut ....podle me je to pravda ...to ze se po 9vatem spusteni uzamkne ale posilat sms se mi nechce aby mi potom neprislo ze smska stala 1000,- nebo nejak tak tak me zajima jestli to nemuzu nak z pc dostat pryc nebo si toho vsimat vubec nemam.??a vubec co to je?

jenom doplnim- ten vir je obyčejný béčko, dá se snadno v nouzovým odstranit. kdybych nebyl vožralej povím asj ajkej exáč to je....
ale píšu kvůli perličce - jedna zákaznice poslala na to číslo sms 3x až pak došla:x::x::x::x: