Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku farebnu laserovu tlaciaren s najnizsimi nakladmi na stranu?

Ahojte,

pouzivam tlaciarne HP 2600n (celkom 3), do ktorej idu 4 tonery. Cena tonerov je brutalna, v sucte atakuje cenu novej tlaciarne. Tlacia sa takmer vylucne kancelarske dokumenty, obvykle s farebnou grafikou. Ziadne fotky.

Prosim o radu ohladom najekonomickejsej tlaciarne na trhu, ktora je laserova a farebna. Sice pouzivam dlhodobo HP, ale kludne zmenim znacku. Sietove rozhranie taktiez nie je nutna podmienka.

Repasovane tonery neplanujem pouzivat.

Záleží to na tom, kolik se toho (třeba ročně) vytiskne. Při tisícovce stránek je drahá lejzrovka a levné tonery nesmysl. Při stotisícovkách je to naopak.

Nelze odpověděl. Lze ale najít tiskárnu za stovky tisíc, jejíž provozní náklady na stránku budou určitě nižší než tiskárny za 20k.