Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Hardisk - neumím napsat titulek

Mam problem s hardiskem ..a to docela velky :( ...mnel jsem xp ..nahral jsem si linuxi ..v instalaci sem to uplne posral ...a to do pismena ... pak sem se nedostal ani na xp a ani na linux ..tudiz jsem vzal cd a nahra xp odznova ..ciste jak lilie ...jenze ..mam tam misto 2 disku 1 ma 140 G a druhy neakych par ...no a ja tu mam zrovna ten druhy disk s tema 4 G PRED NAINSTALOVANI XP ..ted tu mam 500 mb ..je to docela problem ..diky za rady .......
Změna předmětu, původně: Hardisk :(
Změna kategorie, původně: Hardware (DWarf) (Kurt)

Rad dostal několik, kašle na ně - LOCK.
V případě pokračování v jiném tématu také BAN. (Kurt)

Divím se, že ti tu ještě nikdo jednu neflákl.

1) Promazat systémovej disk C:
2) Předělat nastavení dočasných souborů prohlížeče tak, aby odkazoval na složku na disku D:

Jak to udělat máš popsáno výše.

Pavel