Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání grafiky, VPU recover

Dobrý den, mám grafiku Radeon 3650hd 512mb gdd3 AGP8x a při hraní některých her se mi vypíná grafika a skáče VPU recover. Nejhorší je to u World of Warcraft, kde i na nejniších detailech hra po 2 min spadne nebo zamrzne, třeba u Call of duty 4 jede v pořádku. Někde jsem se dozvěděl že to muže být přehřiváním, grafika má v zátěži 55-60°C, to snad není moc. Zkoušel jsem i ovladače jak grafiky, tak základní desky ale beznadějné. Někde jsem se dočetl že jsou tyhle grafiky hodně závadové tak přemýšlím o reklamaci. Děkuji za pomoc.

Zkus mrknout, jestli se točej všechny větráky tak jak maj. Nedávno jsem dával dohromady kamarádův počítač se stejným problémem- přehřívání, přitom teploty OK. Tak jsem ho otevřel a co nevidim: větrák na CPU byl nějak zasekanej, takže se zvládnul klidně půl hodiny točit normálně a pak zásek a minutu jel na takovejch 20RPM, pak se zase rozjel. Jenže v tý minutě se stihnul počítač v náročnejch hrách natolik zahřát, že to vypadalo podobně.