Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se zapnutim PC

Zdravim,
mam problem, predevcirem jsem zapl PC a jedine co mi to ukazalo byla cerna obrazovka a bila pomlcka v levem hornim rohu. V Biosu vypada vse v poradku. Kdyz zkusim opravnou instalaci Windows Home, tak pri nacitani a kontrole disku se instalace sekne. Ukazuje to, ze disk pracuje, ale nic. To same, kdyz zkousim nabootovat z nejakeho live CD.

Dekuji za pomoc

Jen tak na zkousku jsem udelal opravnou instalaci XP, podarilo se nyni najet do prihlasovani Windows XP, ale po 5-10s system spadne. Nastane modra smrt a vypis do pameti ram. Pouzil jsem na kontrolu Ram Memtest-86 v3.3 a po 3 hodinach testovani zadny error, ale pass 2. Dekuji za rady

JAKE LIVE CD SI SKUSAL ? Si pisal v otazke ze ti nejde ani Live CD. JAKE? Neodpovedal si na to vyssie. (a ked si myslis ze ano tak z toho vyplyva ze si teda ziadne live CD neskusal?)

P.S. a neskusal si ani instalovat Win uplne nacisto, opravna instalacia NENI nova instalacia nacisto (vcetne formatovania). Takze v tom pripsevku vyssie si neodpovedal vobec na nic.