Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GIGABYTE RADEON 9600

Zdravim,nevim kde stahnout DIRIVER ke GPU GIGABYTE RADEON 9600PRO Měl jsem i ty z oficiálních stránek.Ale s těmi mi blbla grafika ve hře NFS CARBON a pak jsem stáhl z www.stahuj.cz OMEGY a s těmi se mi PC restartuje když hru spustím.Správné ovladače momentálně nemám protože jsem bez svýho HDD ale potřebuji je sehnat a už nevim kde jsem je stahoval díky za rady.A mám Windows XP PRO.

Na kolik bys to tipoval?Jo a chtěl bych se zeptat jakej WINDOWS byste zvolili?Na sestavu:
Procesor: AMD Athlon XP™2400+ 2GHZ(ThoroughBred)
Základní deska: MSI KT-400
Paměť: KINGMAX-2462MB
Grafická karta: GIGABYTE RADEON 9600PRO 128MB AGP 8×
Pevný disk: MAXTOR (SEAGATE) 7200ot/min 8mb 320GB