Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uvolnění/čištění paměti - ne pouze registru

Odinstaloval jsem zkušební verzi NOD Antiviru a po restartu je v RAM o 30mega něčeho víc než předtím. Má někdo tip na sw k čištění paměti po odinstalování aplikací pro WinXP?
Nechci se tom hrabat přes regedit.
Jsou různé šikovné programy typu CCleaner, nebo TuneUp a podobné. Tyto ale čistí hlavně disk a registry.
děkuji za radu
Petr

ještě se vracím k tématu:
správce úloh xp hlásí spotřebu paměti pod procesy svchost nebo system celkově. Tady je toho vice nez predtim (system 80mega). Da se nejak zjistit, co je toho soucasti? Nektere procesy jdou povypinat, u techto ale nevim, co to vsechno jsou.