Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukova karta

Ahoj. Mam tu notebook a potrebuju zjistit jakou ma zvukovou kartu, protoze ptorebuji najit zvukove ovladace. Bohuzel CD od vyrobce vsechny ovladace nainstalovalo krom zvuku. Dik za radu.

Ahoj. Předpokládám, že instaluješ WIN XP. Toto je odpověď od Aceru. "Problem s instalaci zvukove karty v XPckach odstrani ServicePack 3, pak jde zvuk normalne naist. z ovladacu co jsou dostupne na strankach Acer.cz" Mám to odzkoušeno. Po instalaci SP3 musíš nainstalovat drivery k chipsetu a pak zvukove karty.

Boza