Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymazání souboru

Je možno vymazat tento soubor?

C:/DOCUMENT and SETTINGS/Cookies

při každém testu AVG mě to nachází sušenky v tomto souboru.

Je možno nějak odstranit,případně složku cookies?

dík.

cookies su relativne neskodne. ked ti naozaj vadia, tak zakaz ich prijmanie v prehliadaci internetu = Exploreri, Firefoxe, Opere, alebo Chrome. Samozrejme mozes aj vymazat adresar, ale pri browsovani sa ti asi znovu vytvori, kym nezakazes Cookies v browseri.

CCleaner je výborná věc ale mám internetové bankovnictví a když jsem kompa projel ccleanerem tak jsem se poté nemohl přihlásit a musel jsem ze zálohy znovu zkopírovat do kompa certifikát.

Poraďte co s tím kdo používáte Ccleaner i bankovnictví

Dík