Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi připojení

Dnes jsem přeinstaloval windows vista na windows xp tím se mi vymazalo všechno nastavení hlavně síťové připojení, mám wifi připojení a potřeboval bych poradit jak to nastavit aby mi internet normálně zase začal fungovat děkuji za odpověď

treba si pozriet nastavenie AP = napriklad pripojenim na wifi router cez TP kabel, prihlasenie na 192.168.1.1, admin/admin, nastavenie WiFi. treba pozriet SSID = meno siete, zabezpecenie(WEP, WPA, WPA2), autentifikacia TKIP, AES, ine, plus ake je pouzite heslo. potom treba vytvorit novy WiFi profil na strane klienta vo Windows. a tam nastavit spomenute hodnoty.