Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinXP bootlog sw

Jakým způsobem se dá získat záznam/log ve formě textového souboru při bootování operačního systému od zapnutí pc po naběhnutí plochy? Existuje na to nějaký program? Souvisí to trochu s mým posledním dotazem ohledně čištění paměti a toho co se láduje při startu systému.
díky za tip
Petr

zmačknuť F8 a vybrať možnosť štartu systému s logovaním a potom už len analyzovať vytvorený bootlog.txt,pokial je podozrenie na nesprávnu funkciu ovládačov,stačí spustiť podprogram verifier,ktorý je vo windows/system32,zvoliť potrebné možnosti a znovu analyzovať....

F8 jaksi nefunguje jak by měla.
Když to mačkám, hodí mě to do základní volby vlastní verze biosu: je to HP mašina, která vůbec jinak startuje.
Asi mám smůlu. I když jsem v helpu xp ve verzi HP našel stejné info o F8 klávese, která podle nich by měla normálně fungovat.
Dá se s tím něco udělat?