Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak nastavit domaci sit?

Kde bych našel nějaký článek o tom,jak propojit počítače?Mám switch,síťovky připravené,jen nevím jak to v pc napojit,chci spojit pc s notebookem (PC= XP ; NTB: Vista) abych mohl přetáhnout data a zároveň,aby mi šel na obou internet..díky

predpokladam, ze mas router napojeny na internet cez jeho WAN port. ten router ma LAN switch so 4mi portami na tvoju lokalnu siet. pocitace pripoj na tieto LAN porty. V nastaveni TCP/IP sietovky daj automaticke ziskanie nastavenia IP adresy, DNS. pokial ma router nastavene DHCP, aby prideloval adresy do LAN siete, tak to bude fungovat.