Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pár zvědavých dotazů na adminy.

1. Kolik je zde k dnešnimu dni registrovaných a neregistrovaných uživatelů?
2. Kolik je zde cenzorů nebo moderátorů a ostatních zodpovědných osob?
3. Komu patří HW, na kterém jede tato poradna?
4. Jak dlouho bude poradna ještě BETA, od kdy se počítá s ostrým provozem?
5. Nebude se něco dělat s tou cenzurou (nejlépe zrušit)?
6. Kolik už bylo uděleno BANánů?

Doufám tedy, že nejsou některé odpovědi součástí utajovaných skutečností. ;-);-);-)

1. v soucasne chvili 207 registrovanych, neregistrovane nesleduji
2. utajovane skutecnosti (pomery jsem udaval driv, takze sis to mohl spocitat)
3. dedikovany server v hostingu
4. az se dokonci par zajimavych veci (ankety, lepsi kategorie apod.)
5. ne
6. 2 (stejnemu cloveku) //upraveno

Co tak urážení a zesměšňování obecně? Na takové věci není potřeba sprostých slov...
Uvědom si, že tohle není veřejná instituce, ale něco jako soukromý klub, kde je vítán každý, kdo se chce "bavit" podle zaměření a pravidel klubu. Jako bys v HipHop baru pouštěl dechovku. Přizpůsob se, nebo sem nelez.

S konečnou platností a pro ostatní, kteří by chtěli následovat tvora s nickem .kenedz odpovím na otázku číslo 5: "Nebude se něco dělat s tou cenzurou (nejlépe zrušit)?"
Nebude. Protože právě tato cenzura (prosím, můžeme takto substituovat slovo "moderování", jestli se to někomu více líbí) zajistí, aby zde bylo přítomno více slušných lidí než hulvátů. Po zrušení cenzury by tento poměr byl reciproký.
Ostatní otázky byly již uspokojivě zodpovězeny přede mnou.:-);-)