Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení sdílení (rychlosti) připojení k internetu

Použil jsem google, použil jsem vyhledávání zde. Nepomohlo, tyto věci jdou opravdu okolo mě. Prosím, nasměrujte mě co přesně mám hledat.
Jde o jednu věc- máme doma 3 PC - já pracovní, dcery, středoškolačky, každá notebook. Připojení k internetu jde ke mě do pracovny do routeru, tam se dělí do mého PC a kabelem do jiné místnosti k wifi routeru, ke kterému se připojují dcery.
Děvčata si oblíbila youtube a podobné servery, kde sledují video či poslouchají písničky. V podobných okamžicích se rychlost mého připojení pohybuje okolo 90kb/s. Jakmile vytrhnu káblík k tomu jejich routeru, rychlost stoupne na příjemných 1Mb/s.

Jak zařídit "spravedlivé dělení"?

Na všech PC je win XP home.

Sry za román a díky za odpověď.
Zdeněk

když možnost dělit šířku pásma nemá tvůj router, nakoukni ještě do toho jejich, jestli tam náhodou taková volba není.

ostatně pokud tomu nebrání třeba adsl vstup - proč mít dva routery za sebou, nestačil by ten jejich? nebo nějaký jiný s řízením bandwidth.

hm, že by i wl-520gc? nahoře vidím menu pro qos, to znamená že něčím takovým se router umí zabývat - v článku je odkaz co která verze fw podporuje.