Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitorovani

ahoj schanim nakej program na to abych mohl monitorovat pocitace na siti mam z modemu zovodeny kabely na tri pc a do jednoho bych chtel umistit software pomoci ktereho bych mel prehled nad tim co prave se na tech dvou pc deje nevite o nejakem programu?

Jsi si jistej, že budeš postupovat v souladu se zákonem? Dané uživatele o monitorování pc jsi informoval?

Jelikož je při nezákonném nakládání s osobními údaji porušeno právo na ochranu osobnosti člověka, jež chrání podstatné atributy lidské existence jako je např. soukromí, důstojnost, čest apod., jejichž náprava je obtížná, ne-li nemožná, jsou sankce za porušování povinností při nakládání s osobními údaji stanoveny poměrně přísně

Tou přísností může být dle povahy porušení zákona až pokuta 5 000 000 Kč či několikaletý trest odnětí svobody.

uoou.aspx