Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ubuntu

cauko, menil jsem si skin v Ubuntu 9.04 a nejak se mi to podelalo a ted uz mi tam nejde zadny skin nahrat a pise mi to furt "nelze presunout nad adresar" nevite co s tim je ?? neexistuje neco jako obnoveni systemu ? (nepiste mi prosim odpovedi typu: dej si winy apod..neskinuj...)

mno narazil jsem na starnku, kde jsem si mohl udelat jakoby skin Macu a vsechno slapalo a uz byl i skin a pak uz slo o to, vlezt to terminalu, neco tam udelat, aby se objevilo takove to dolni 3D menu a me to nejak neslo, tak jsem to vymazal vsechno a ze to zkusim znova a ono nic...uz to neslo :(

prikazy pod obrazkom nastavovania tapety je pridanie novych repo a nasledna instalacia balikov pre dock. Ktovie co spravili zavislosti pri ich instalacii, ale skusat to nebudem.

No skusil by som nejake klasicke temy z gnome-look ak to nepojde, tak mozes spravit obnovu. Ta by sa mala dat spravit cez live CD ubuntu. Osobne som to este robit nemusel, takze ti neviem s tymto presne poradit.