Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ccleaner

CCleaner je výborná věc ale mám internetové bankovnictví a když jsem kompa projel ccleanerem tak jsem se poté nemohl přihlásit a musel jsem ze zálohy znovu zkopírovat do kompa certifikát.

Poraďte co s tím kdo používáte Ccleaner i bankovnictví

Dík

Trochu OT:

V čem je CCleaner tak výborný? Že promaže PC dočista dočista? Tobě se podařilo certifikát obnovit; řada lidí po zásahu super-duper-čističů začíná hledat instalační CD Windowsů.. :x:

Existují lepší možnosti, jak držet PC v kondici.

Souhlas. Jednou uz mne ten tvuj RegToy pomohl, ale ho nepouzivamt, protoze pulce veci nerozumim. Pro me je dalsi vynikajici vec od Yamicsoftu - win 7 manager. Mam to uz od verze, kdy se to jmenovalo XP manager. Je to neco podobny jako RegToy, ale nemusis toho tolik umet, protoze to asi nedela tak slozity zasahy do systemu, i kdyz i tim to muzes rozdrbat. Kdyz davas bacha, tak je to super vecicka, ktera neskuctecne ulehci praci a umim si predstavit, co clovek, ktery OS rozumi do hloubky, dokaze treba s tim RegToyem nebo s tim First Aidem. Taky jsem ho zkousel, protoze me to nekdo doporucil, ale byl to clovek, ktery si ho muze dovolit. Ja ne. Je tam zbytecne moc moznosti.

Souhlasím - takové věci většinou používám na export/ či hromadné změny, regtoyka se určitě bude hodit sys adminovi, protože dělat šušlíky (drobné nastavení) na 300 kompů je jednodušší přes reg soubor v current user- a to umí vyexportovat.

RFA se vyloženě nehodí na automatický čištění - je třeba vědět co si můžu dovolit a co ne - není od věci sledovat třeba "chybnou" CLSID. Zase nadruhou stranu - registry kolaps, a na home PC běžná věc, zvládne na jedničku.