Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC-sestava

Dobrý den.Chci si postavit novy počítač a Vás se chci zeptat jestli to bude pracovat dobře,myslim jestli grafika a procesor pujde na zakladovku,že je dost výkoný zdroj aby to utáhl atd atd jen prosim nepište ať si koupim lepší,že mám lepší tohle a tohle,jen chci vedet jestli to pujde spolu dohromady:-)
Hardware:Zdroj a skříň: http://www.icetech.cz/zbozi/49305-foxconn-case-str ibrnocerny-tla-570a-usb-aud-mic-hedy-500w-12cm-fan /
Základní deska: http://www.icetech.cz/zbozi/173565-gigabyte-mb-sc- am2-m61pme-s2-nvidia-6100430-2xddr2-2xsata2-vga-ma tx/
Grafika: http://www.icetech.cz/zbozi/191445-gigabyte-geforc e-9600gt-1gb-gddr3-256bit-hdmidvid-sub-pci-e-box/
Paměti: http://www.icetech.cz/zbozi/62240-transcend-ddr2-4 gb-kit-2x2gb-800mhz-cl5/
Procesor: http://www.icetech.cz/zbozi/203171-amd-athlon-64-x 2-6000-socket-am2-30-ghz-2mb-cache-125w-bulk/
Hardisk:Ten mám,to neřešim:-)

Díky všem kdo odpoví ať už kladně nebo zaporně.Hezký den.....

Když to necháš tak jak je bezezměn, tak to dohromady to půjde tak možná týden, než ten zdroj shoří. Pokud změníš názor:

Když už nic jiného, tak vyměň ten zdroj za alespoň Fortron Blue Storm II nebo Seasonic.

Skříň: Ujde, lepší je CoolerMaster Elite 330 nebo Centurion
Zdroj: Naprostá sračka, ten 300W zdroj (reálný výkon) nahradit nějakým Enermaxem / Fortronem / Seasonicem min. za 1500Kč
Základní deska: Proč nekoupíš AM3?
Grafika: 9600GT je starší než Paullus (= 5 let starší než hnědé uhlí), nahraď nějakým novějším modelem, třeba HD 4770 apod.
Paměti: Čistě subjektivní názor, mám radši Corsair a Kingston
Procesor: Ehm, vzal jsi 3. nejlevnější z nabídky ne? Vysoké TDP.

:D tak dik za odpoved,grafiku chci nvidia a ne radeon ptz se nejak nemaj radi radeon a adm a ta jejich podpora neni dokonala,zdroj sem teda myslel ,že je 500w teda kdyz uz to tam pisou:D a ten procak sem chtel uz davno, ale nebyl cas ani penize, ale tak ja mam athlon 3000+ 1,8 gh,1gb RAM,Radeon AGP 3850 HD,zdroj to uz ani nwm ten minulej shorel a ted mam asi rok novej :-D , proste starej veteran, ale tak feara 2 a l4d jeste utahne a na vysoky detaily,ale na crysis atd to uz muzu zapomenout proto prave chci novej komp,ptz s AGP deskou a ram DDR slot a patici socket 939 nebo kolik proste pro stary shity jednoprocaky uz asi tezko neco dam,mel jsem spis asi napsat tema ...,,Nejlepší PC pro hry do 10 000 kc" ptz brigada ted jaksi neni, kdyz chodim do skoly a cekat az na leto se mi zrovna nechce.....