Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem viry

mohl by prosím naprosté amatérce pomoci?
na notebooku nemám žádný antivir ani nic jiného. Totiž mám to přislíbeno, že mi to někdo jistý nainstaluje, a to sice už půl roku, no ale prostě ještě nebyl čas.
Mám zde ale Norton, který mi vždy naskočí, spočítá mi viry a malwary-dnes mi jich napočítal 57, a to ve mně vážně hrko-, ale odmítá s tím cokoli zadarmo udělat.
Neví někdo o nějaké jiné variantě? třeba i nějakém placeném programu, kde bych plagtila v cz a ne dolarech?
Prosím, já vážně nevím, co mi ty viry jako mají udělat;))

Samozřejmě, nutno ale nainstalovat v normálním režimu a ničit breberky v nouzovém režimu, jinak to má téměř nulový účinek. A dobré je použít všechny tři nástroje najednou, nejdříve Avast (zlikviduje viry), Potom SUPERAntiSpyware (spyware, adware a spol.) a zbytek dokončí Combofix :-). Po čistce je ještě dobré předložit log z HiJackThis na specializované forum např. forum