Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjedu Visty?

Dobrý den,mám procesor Pentium 4 (2.66 Ghz) 1 Gb Ram, a grafickou kartu Intel Extreme graphics 2 96 Mb (-integr. na zákl. desce).Rozjedu na tom OS Windows Vista (Basic)?? V té sestavě moc problém nevidim ale horší je to s tou grafickou kartou která ani nepodporuje Direct X 9:-

A co 7? Na P4 3,0Ghz (HT), 2046MB RAM, 200+320GB IDE disky a GF 7600GT provozuju už nějakou chvíli Windows 7 a ve srovnání s XP je vytížení CPU tak do 5% v klidu, málokdy jedu naplno, XP byly v klidu do 3%. RAM po startu zaplněno mezi 500 a 600MB. Vzhled jak Vista- není si na co stěžovat.