Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba hardwaru videa

Dobrý den,
potřebuji radu odborníka. Notebook mi hlásil toto: chyba hardwaru videa a chyba Mp Telemetry u Windows defende Command Line Utility. Můžete mi prosím napsat co s tím.
děkuji za odpověď

mp telemetry error u windows defendera môžešs kludným svedomím ignorovať,túto chybu vypisuje,pokial nemá aktualizovanú spywarovú databázu,po upgrade sa táto chyba sama opraví,chybu hardwaru videa treba nejako bližšie špecifikovať,bez toho sa nedá na to odpovedať nijako.

Popis: Problém s grafickým adaptérem způsobil, že systém Windows přestal správně fungovat.
Název události problému:LiveKernelEvent
Soubory, které popisují problém: WD-20090923-1330.dmp,sysdata.xml,Version.txt
Další informace o tomto problému: BCCode:117, BCP1:863A2510, BCP2:9C426BE8, BCP3:00000000, BCP4:00000000 ...

tu je problém ten,že na presnú identifikáciu problému by som potreboval vidieť obsah týchto súborov-Soubory, které popisují problém: WD-20090923-1330.dmp,sysdata.xml,Version.txt,čo zrejme takto na dialku bude dosť problém,tam sa práve skrýva presný popis chyby,ktorá sa stala,ale kedže dalšie výpisy po BCP1:863A2510, BCP2:9C426BE8, BCP3:00000000, BCP4:00000000 ... sú s nulami,dá sa približne odhadnúť,že problém bude niekde v chybne nainštalovanom alebo zastaralom ovládači grafickej karty[pokial by tam bola iná vážnejšia chyba,neboli by výpisy 3+4 nulové,ale s nejakým číslom rovnako ako BCP1+2],takže skús,pokial je to v Tvojich silách,získať aktuálny ovládač pre grafickú kartu a inovuj ho,prípadne radšej požiadaj niekoho skúsenejšieho o priamu pomoc s inštaláciou nového ovládača