Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera: problem v psaní

Zdravím,stahnul jsem si novou verzi Opery v.8.52 a narazil jsem na problem psani, napr. u konkurenční poradny když chci někomu odpovědět na dotaz tak vůbec neskočí kurzor do pole odpovědi, v této poradně to jde v pohodě ale i na některých forech to nejde,jinde zase jo, nevíte v čem je problém? pomocí IE to jde všude v pořádku a se starší verzí Opery to taky fungovalo všude. Děkuji

Jen na vysvetleni. Na Zive.cz jsou 2 editory. Jeden, ktery pracuje jen s IE, protoze pouziva jeho funkcnost - takovy ten podobny Wordu a druhy pro ostatni prohlizece.
Pokud mas v OPERE nastavenu identifikaci jako v IE, Zive ti nabidne i editor pro IE.

Reseni jsou 2:
1. zmenit identifikaci na OPERU nebo Mozillu
2. na Zive dole pod editorem vybrat zpusob psani jako v poznamkovem bloku