Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s ikonami na plose

Ahoj,potreboval bych poradit proc kdyz zapnu notebook nebo zapnu/vypnu napajeni tak mi zmizi ikony na obrazovce a musim dat prave na plose odkliknout "zobrazit ikony" a zase to zaskrtnout.A OS mam Visty.
Vim ze by to delat nemelo ale nevim kde je problem.Predem dekuji za rady.

"Přišel jsem na to že to u ASUSu dělá utilitka Power4Gear Extreme. Jenom si uživatel změnil nevědomky nastavení a bylo to."

Tak to bylo ono,jednou jsem si s tim trochu hral a od te doby to delalo ale nejak jsem si to neuvedomil,moc dekuji;)