Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje program pro scanner

Ahoj, potřebuju poradit. Instalovala jsem do notebooku program pro scenner. A při spuštění mi to hlásí: aktualizace registru se nezdařila. Použijte nástroj regedit. Děkuju za opdovědi všem, kteří odepíšou
Změna předmětu, původně: scenner
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Napis co mas za OS a zjisti jestli verze ovladace je urcena pro tvuj system, instalujes jak? poklepes na instalator a pak jen OK nebo instalujes tak ze klepnes pravym mysem a das spustit jako administrator?? Toto vse je nam utajeno, jak ti potom poradit.