Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kontrola konzistence disku

dobrý den, včera jsem instaloval hru pro dceru a po nainstal. když jsem hru spustil, tak se vše kousalo, a trvalo než se něco v té hře pohnulo, tak jsem chtěl hru ukončit a jakmile jsem zadal "ukončit hru" tak se mi vypnul PC a vyskočilo mi toto na monitoru
prosím nevíte co by mohlo být chybou? že by ten muj PC byl slabý?

P.S. požadavky hry jsou - 98/ME/2000/ XP/Vista,pentium 800Mhz, 512 MB Ram, d karta, 37 mb volno na disku, directx

[http://img185.imageshack.us/img185/7564/p1010907me dium.jpg]

Ten PC tu hru evidente nestiha (nesplnuje poziadavky alebo/aj ma nahouby/slaby zdroj alebo dosku s vyschnutymi kondikmi apod proste nejake HW problemy), a ta kontrola disku nabehla lebo sa PC vypol ked sa na disk nieco zapisovalo, takze tu kontrolu nechaj prebehnut do konca.
P.S. je mozne ze sa PC nevypol ale len restartoval kvoli zavaznej chybe, ktoru mohli sposobit aj blbe ovladace k niecomu (chipset, grafika, apod), nemusi to byt hned HW zavada, moze to byt aj SW problem vo Win.
Ale ze to PC neni na hry je snad jasne... (slaba integrovana grafika atd)

Ako si prisiel na to ze ked tam vlozis lepsiu grafiku tak sa problemy vyriesia? Ked sa to nahodou restartlo kvoli slabemu zdroju tak s novou grafikou uz zdroj nebude stihat vobec, a prip. problemy vo Win sa nijak nevyriesia (skus si tam aspon preinstalovat ovladace - chipset, grafika, zvukovka, directx).

V kazdom pripade grafiku tam strcit mozes ale najprv si pozri jaky ma ta doska slot pre grafiku (AGP alebo PCIe x16) a aky je v PC zdroj, kolko chces investovat, a podla toho sa da nieco vyberat. Do AGP uz jedine nvidie s bridgom, alebo nejaky bazar (napr. nvidiu 7600 apod)