Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fotky

V prohlížeči obrázkú a faxu nejdou otevřit fotky.Hlásí to :náhled není k dispozici.V miniaturách se fotky zobrazí.Nejdou
zobrazit ani v jiných programech na foto.

Spustíl jsem za2 c./Win.......exe Hlášení:---------------------------
RegSvr32
---------------------------
Nebyl určen název knihovny DLL.

Použití: regsvr32 [/u] [/s] [/n] [/i[:příkazový_řádek]] název_knihovny_DLL
/u - Neregistrovaný server
/s - Tichý režim; nebudou zobrazena žádná okna se zprávou.
/i - Volá funkci DllInstall a předá ji volitelný parametr [příkazového_řádku]; pokud je tento parametr použit s parametrem /u, volá funkci DllUninstall.
/n - Nevolat funkci DllRegisterServer, tato možnost musí být použita s parametrem /i.
---------------------------
OK
---------------------------

To by byla sranda, kdyby se ti pouze podělalo něco s cestama k souborům, či s diakritikou v názvech (jiný font).
Zkus schválně založit na c v kořeni adresář obrazky (čili c:\obrazky), jeden ten obrázek tam nakopíruj a potom ho zkus třeba v tom Irfan View otevřít (nebo v čemkoli na obrázky soubor-otevřít).