Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úsporný režim-okamžité spuštění počítače

Dobrý den,řeším problém s úsporným režimem.Počítač po přechodu do úsporného režimu okamžitě startuje znovu.
V BIOSU mám nastaveno S3.Instaloval jsem podepsané ovladače na GK,odpojil jsem USB myš,tiskárnu,wake v BIOSU disabled ->
(věci co sem našel u vás v poradně :-)).Řešil jsem problém s neznámým USB zařízením,zjistil jsem,že jde o čtečku karet,
která se začala hlásit jako neznámé zařízení právě po snaze přejít do úsporného režimu.Odpojení čtečky nepomohlo.
Nemohlo by se jednat o problém s internetovým připojením viz odkaz -> http://img28.imageshack.us/img28/2509/interneta.jp g
WinXP,SP3
Děkuji za případné odpovědi

loading...

Mas nainstalene vsetky ovladace k zakl.doske? (chipset, sietovka, atd)?

Skus najprv z PC vsetko odpajat (dodatocne karty, vsetko z USB, aj tu citacku co je vnutri PC by som skusil odpojit, odpojit LAN kabel) aby sa zistilo kedy sa to uspi a potom postupne pripajat a skusat. Potom budes vediet co mas nastavit (napr. u sietovky sa da v spravcpovi zariadeni vo vlastnostiach nastavit ci ma prebudzat sietovka, u S3 a S4 neplatia WAKE nastavenia BIOSu, ale platia wake nastavenia vo Windows - plati pre korektne urobene dosky s ACPI t.j. nie starsie ako 5 rokov, co predpokaldam splnujes :)

P.S. ten tvoj problem s internetom som nejak nepochopil (a namiesto obrazku mi pise cosi ze banned lebo tam bolo porno ci co :-)) Teoreticky ked mas nejaky problem s internetom tak mozes mat PC zavirene apod.

No za ten odkaz se omlouvám (kopírovat zástupce a vložit ručně do prohlížeče),jde o to že mi nejde zakázat internetové připojení a nevím jestli se počítač při přechodu do úsporného režimu od internetu odpojuje.Zatím díky, projdu to nastavení a zkusím to vše odpojit atd...

Zakazat pripojeni? To je co?
Vytiahni kabel od internetu a mas internetove pripojenie zakazane. Alebo v spravcovi zariadeni zakaz sietove karty. A potom nemas ziadne internetove pripojenie.
P.S. obrazok je banned aj ked to nacpem rucne do URL. Registrovani mozu obrazky vkladat priamo na poradnu, ked sa tu registrujes tak nemusis pouzivat imageshack