Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak vyřešit kabely?

Zdravím vás, mám takový problém. Mám 5.1 reprosoustavu a sluchátka. Často to střídám (repro/sluchátka), a proto musím pořád přehazovat zelený kabel od sluchátek a od reproduktorů. Vyřešil bych to redukcí, abych to nemusel pořád přepojovat, jenže ona se tam nevejde...Když ji chci dát na ležato, překáží tam konektor od mikrofonu a když na výšku, tak tam překáží černý kabel od zadních reproduktorů reprosoustavy...Jak by to šlo vyřešit jinak? Žádná redukce, kde na jednom konci bude 3,5mm jack vstup a na druhém 3,5mm jack výstup není. Tak jsem myslel buď:
1) Koupím redukci, 3,5mm na 6,3 a opačnou a zapojím je do sebe a tam už té rozdvojce nic překážet nebude
2) Koupím prodlužovací kabel vstup a výstup 3,5mm jack, jenže u toho mám strach, aby třeba nedošlo ke zpomalení zvuku předních repro, když center, sub a rear kabely jdou přímo z PC do zesilovače a tenhle zelený (front repro) by byl o tu délku prodlužovacího kabelu delší...
Doufám, že mi rozumíte...
Děkuju, zde je to nějak pokusně vyfoceno i s rozdvojkou, která jak už jsem zmínil, se mi tam nevejde, protože je široká a překáží tam vlevo mikforon a nahoře kabel na zadní repro...
Ještě jednou díky
dsc01158a.jpg

To samý co máš na tý fotce se dělá i v lepším provedení na kablíku - jack ,dva kablíky cca 5 cm a dvě zdířky na jack. Tak si sežeň tohle provedení rozdvojky.

Jinak s tím zpožděním zvuku je to asi tak, že kdybys natáhl kabel kolem obvodu celé zeměkoule dosáhlo by zpoždění cca 0,13 vteřiny.

To samý co máš na tý fotce se dělá i v lepším provedení na kablíku - jack ,dva kablíky cca cm a dvě zdířky na jack. Tak si sežeň tohle provedení rozdvojky

Nevím, co přesně myslíš...Obrázek by nebyl? Nebo něco takového?

Jinak s tím zpožděním zvuku je to asi tak, že kdybys natáhl kabel kolem obvodu celé zeměkoule dosáhlo by zpoždění cca 0,13 vteřiny.

Tak to je dobře :-D tak to asi vyřeším tím prodlužovacím kabelem...