Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem streamovanie cez internet

zdravim,
vedel by mi niekto poradit soft,alebo nejaky sposob, akym by som mohol spravit to,ze navstevnik mojej stranky by si vypocul ,,zvuk,, - hudbu bez toho,aby si musel stiahnut zvukovy subor,respektivne bez toho aby sa mu zobrazila moznost - stiahnut,otvorit- ale proste by sa priamo na stranke spustil zvukovy subor
DIK

myslim, ze jedine dve moznosti jake mas ( jak to tu je nastineno ) jsou flash nebo java ( v druhem pripade ale nevim, jak bych to prakticky programoval ).. vzhledem k tomu, ze cokoli delas na internetu, tak se to stahuje k tobe do pocitace a je jen otazkou, jak obtizne je to grabnout. Z flashe je asi jedinou moznosti nahrat zvukovy vystup pocitace :-D. Treti alternativou je nejaky live stream, ale ten vysila stale a neni na vyzadani ( na vyzadani je se na nej pripojit ), ale ten se nahrava daleko jednoduseji.