Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ebook:učebnice elektrotechniky/elektroniky

Nema niekto vo formate ebook (.doc,.pdf atd) nejaku knizku ktoru vydalo nejake vydavatelstvo s tematom o elektronike / elektrotechnike?
Lebo zatial co som nasiel ako ebooky, take jednoduche paru stranove "prirucky" ale nic kvalitne. Alebo co som dalej nasiel texty z Vysokych skol ktore su velmi narocne na pochopenie, obrazky na predstavivost ziadne, zvyraznenie male a pod...

Nieco vhodne na ucenie sa zaciatkov a pod...

Mate nieco take?
[mod]presunuté z kategórie "Návrhy" do "Ostatné" (los)[/mod]

Jestli máš zájem tak ti seženu učební texty, které kdysi napsalnáš učitel na Elektroniku. Jedná se vlastně o jakýsi soubor všeho co se bere v druhém a třetím ročníku na SŠ z Elektroniky. Je to vcelku dobře napsané, jsou tam obrázky apod. Učitel to napsal abysme si nemuseli vést sešit a celou hodinu tak dávali pozor co povídá, takže něco jako perfektní sešit. No a musím dodat, že od jiného učitele jsem se toho při hodině nikdy tolik nenaučil :-)
Ale vzhledem k tomu, že se jedná o látku pro druhý a třetí ročník tak se počítá, že už znáš nějaké základy. napiš jestli to budeš chtít a já bych ti to zítra mohl poslat.