Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalování

Dobrý den mám s vypalovackou problem cokoliv si chcu vypalit a at pouziju jaky koliv program tak me to ukazuje ze vypalovacka neni zapojena dvd i cd me to prehrava ale proste nejde vypalovat docela by me mrzelo kdyby prestala fungovat protoze ji mam par mesicu a fungovala dobre a nevim jestli je problem v mechanice nebo nekde v softwaru predem dekuju za radu

Teoreticky mozno mas v tych Win dosahany ASPI driver ktory sa kedysi dal preinstalovat z webu adaptecu, ale dnes to uz myslim nejde od XP SPneviemkolko je uz nejaky novsi od MS, ale mozes pogooglit slovo ASPI.

Co si tam naposledy instaloval? Skusit to odinstalovat. Alebo si tam nieco "cistil" nejakym cleanerom? V tom pripade novu instalaciu Win :)

nic jsem necistil a co jsem naposledy instaloval nevim obnoveni systemu me nedovoli si vybrat nic proste porad neaka ochrana a nefunguje zadny vypalovaci program proste me to rekne ze nemam zapojenou mechaniku a preinstalovavat win xp se me moc nechce :-)