Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ISO z harddisku

Zdar,
předevčírem jsem skoro půl dne googlil a experimentoval. Ani přesto se mi nepodařilo vyrobit ze staršího harddisku (cca 6 GB, externě připojen přes redukci do USB 2) nějaký rozumný obraz disku takový, aby šel pokud možno načíst do MS Virtual PC (ideálně ISO). Dokonce jsem již do toho investoval cca 15 eur za registraci jakéhosi softwaru, který mi však posléze byl k ničemu. Máte prosím někdo nějaký nápad, jak na to? (Povídání o tom, že jsem blb a neumím hledat, bez řečí akceptuji.)
Oldsoft (který si dnes již podruhé přinesl ve džbánku litr plzeňského z tanku z přilehlé hospody) děkuje a přeje příjemný večer.

Tak dík za rady, obávám se, že takovéhle hmoždění se s tím nestojí za výsledný efekt. Jak píšu výše, data už jsou v cajku, jen ještě zkusím nějakým blázincem na obnovu smazaných souborů dohledat cosi, o čem tuším, že by tam mohlo být (Honza neznal záležitosti typu defragmentace a podobně), tomu však moc šanci nedávám.
Vznikne z toho (až udělám redakční práci) knížka v pidinákladu cca 20 kusům pro známé.