Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaky program mi vyfoti obrazovku?

Dobry den.Prosim vas jaky program mi vyfoti obrazovku,abych potom ten soubor potrebuji odeslat kamaradovi.
Myslim takovy nahled na plochu.
Změna předmětu, původně: Náhled
Změna kategorie, původně: Multimedia (karel)

Printscreen funguje uz na HW urovni - pamatuju, ze jsem v praveku touto klavesou primo tisknul obrazovky BIOSu. To ale musela byt tiskacka pripojena na LPT. Dnes je to asi vsechno jinak, jak ale nevim. Ukladani obrazovek funguje samozrejme az v GUI Windows...