Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s obrazem

Zdravim všechny

Mam takový problém... cca 10-15 minut po zapnutí PC mi začne "mihotavě zrnit" obraz na monitoru... Typnul bych že problem je buď v monitoru, nebo v grafické kartě, ale nejsem si 100% jistý.. ale spiš by mě zajímalo jak poznat jestli to je prvnim nebo druhým.. náhradní díly nemam takže vyzkoušení je problem...

Jdi do lesa, pokácej pár kmenů, svaž je a na takto vzniklém voru dopádluj k nejbližšímu obydlenému ostrovu. Tam si půjč od domorodců monitor nebo laptop a odvez jej zpátky na svůj ostrov. Připojením jiného monitoru nebo připojením tvého monitoru k laptopu budeš moci vyloučit závadu monitoru. Pokud to po takto provedené kontrole bude ukazovat na grafickou kartu, otevři bednu a podívej se, jestli dobře sedí chladič a točí se větrák.