Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows chce po mě sms aby odstranil vir

Zdravím, stalo se mi že jsem zapnul počítatč a naběhla mi hláška že mám v počítači vir (trojan-spy) a že mám odeslat sms a že to ten vir smaže a vše bude o.k je to normalní?Já jsem otom nikdy neslyšel že bych měl platit sms? pls poraďte
Změna předmětu, původně: Windows chce po mě sms aby odstranil vir........... (DWarf)

Nejsi sám

[size=200]KONECNE MAM RIESENIE AKO SAA TOHO ZBAVIT TAK CITAJTE !!![/size]

No všetko sa začalo tým že po zadani hesla do accountu vo windows naskčilo takéto okno: citácia:
dopice.png

AKO NA TO:

1. Zadáš " Nemám KOD " a prihlásiš sa do svojho konta

2. Pojdeš do: C:\Documents and Settings\názov tvojho konta\Nabídka Start\Programy\Po spuštění
a z tamad vymžeš tento program: ssh.exe ak tam takú ikonku s takým názvom mať nebudeš tak klikni na tú čo tam máš a daj VLASTNOSTI , tá ktorá sa bude volať ssh.exe tak tú vymaž.

3. tak pojdeš sem: C:\WINDOWS\applic\ a ten istý súbor vymažeš ssh.exe ak tam takú ikonku s takým názvom mať nebudeš tak klikni na tú čo tam máš a daj VLASTNOSTI , tá ktorá sa bude volať ssh.exe tak tú vymaž.

4. nakoniec zájdeš do KOŠA a dáš vyprázdniť koš ( ja som použil Ccleamer) ale stačí iba vyprázdniť koš

AK SOM VAM POMOHOL NAPISTE ABY SOM SI NAVOD OVERIL

topic-t62877.html

A hlavně to nejdříve vypni v msconfiíg a restartuj počítač, jinak ti to nepůjde smazat