Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kopomenty-vylepčení

dobrej všem já bych chtěl vylepčit tento počítač na maximum úplně co nejvííííííc !
Ati Radeon HD 2400 Pro [AGP] 512MB
1,5GB Ram
1,8 GHz Amd Athlon XP 2500+
Zdroj 400W
MSI KT6 Delta-FISR (MS-6590 v2.0)
prosím chci i kdyby to mělo stoupnout na 1.9Ghz tak to chci ! - přetaktování procesoru už ne!! Prosím o vše vylepčení THX THX THX ...

Ano, dle tvých (i předchozích) příspěvků to fakt vypadá, že seš malé dítě. Kde vezmeš na upgrade peníze? Peněženky rodičů taky nejsou bezedné. Poradím ti, kup si toto:
http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/katalog/detail/titu ly-K-KON-Kontrolni_diktaty_a_pravopisna_cviceni_pr o_2_3_4__a_5__rocnik_ZS.html?utm_source=seznam&utm _medium=agregator&utm_campaign=2009

Jeden diktát před spaním by ti neuškodil.

Jinak prohledej bazary, možná seženeš do tvého počítače nějaký procesor 2Ghz, budeš mít v 3DMarku o 3 body navíc :-).

Skutečně, jak jsi postoupil do tak vysokého ročníku, když píšeš "vylepčení"? Já ti to řeknu takto:

Radu jsi dostal:
1. Vylepši si to jak chceš, dej si tam třeba super ultra zdroj 1500W, vyhoď za to 30 tisíc
2. Upgraduj si tenhle střep, nacpi do toho 10 tisíc a po roce dalších 10 za nový PC, který bude mít 10x větší výkon, než to, co sis tak pečlivě upgradoval
3. Kup si rovnou nový PC za 10 tisíc.

Pokud tu hodláš ještě chvíli provokovat a urážet členy poradny, tak tohle téma zamknu a ber to jako první varování. Zvlášťě ty příspěvky vůči gambáčovi a Gazzymu.

omg jdi do .... já si ztoho srandu nedělám omg vypadni a nediskutuj takle hroznš ! Gambáčičko !

Rady jsi dostal, urážíš ostatní za to že ti zadarmo radí. Zadarmo tedy toto vlákno zamykám a kdyby ses někdy náhodou nemohl dostat na poradnu, je to tím, že máš ovoce na které jsi zralý. (LaKr) (Kráťa)

Ten pocitac jiz vylepsit z hlediska vykonu nepujde.

Pouzitelne koponenty na novy PC: skrin, klavesnice, mys, monitor. Otazkou zustava stav zdroje (znacka, stari, opotrebeni) a vykon HDD (nejspis bude vhodny jen na zalohy, pokud tam nemas novy SATA). Vse ostatni je pro nove PC nepouzitelne.

chci i kdyby to mělo stoupnout na 1.9Ghz tak to chci

1,91 GHz mel Athlon 2600+, novejsi serie (FSB 333MHz). Oproti tvemu stavajicimu - co si od toho slibujes? Vynonostni narust bude v radu max. jednotek procent, coz nikde nepoznas.