Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání filmů - nečekaná změna z celé obrazovky na výchozí nastavení

Zničeho nic mi začaly padat soubory .avi,.mkv které si pustím přes celou obrazovku po několika minutách zpět na svoje výchozí nastavení(stále hraje).
Totéž mi dělají internetová videa,z celé obrazovky spadnou zpět na výchozí stránku.
Při puštění hry,mi spadne pochvíli na plochu.
Neví někdo co to je,čím to může být a jak z toho ven?

moze to sposobovat nejaky program, co bezi na pozadi - napriklad to robila ista verzia Skypa. pozri msconfig a vypni vsetky zbytocnosti po starte. druha moznost je nejaky virus, alebo spyware - vycisti to cez superantispyware. dalsia moznost je stiahnut hijackthis, vygenerovat log, dat automaticky zanalyzovat na hijackthis.cz a pozriet ci tam nie je nejaky podozrivy proces - co chce napriklad updatovat pocas behu inych aplikacii, alebo priamo skodlivy malware - ktory treba odinstalovat, alebo odstranit.