Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 7 na notebook

Ahoj,

mám Windows Vista Home Premium. Stáhl jsem si Win7 a rád bych si je nainstaloval na notebook VAIO od Sony. Jen se chci zeptat, jak to je s tím tzv. skrytým HDD v notebooku, který mi umožňuje reinstall celého PC, obnovu systému, reinstal Windows Vista atp. .. pokud dám Upgrade na Win7, zůstane mi tato možnost otevřená? Případně jaké jiné řešení byste doporučovali? Rozdělit HDD na více oddílů, a Win7 dát na jiný oddíl? Jde to však takhle na notebooku udělat, aniž bych přišel o ten "skrytý HDD"? Díky za odpovědi!

musíš si hlavně vytvořit recovery DVD (ve vistě), kterým to pak popř. obnovíš a při instalaci win 7 nesmíš formátovat cca 10Gb oddíl kde je ta záloha uschována..
ale nejprve si ověř, zda jsou ovladače tvého notebooku pro win 7 ke stažení na stránkách výrobce..