Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ADSL O2 8Mb

Přeji krásné podledne.
Před týdnem jsem koupil internet od ADSL O2 (v té jejich akci).
Na prodejně jsem si nenechal vnutit ten jejich "úžasný" japonský router.Mám doma totiž ASUS WL500bv2.

Chtěl bych se zeptat co budu potřebovat k rozběhání internetu. Chci ho zatím šířit hlavně přes LAN potom koupím wifi karty a i přes wifi. Na prodejně jsem koupil ještě splitter. Musím v nastavení routeru zadávat nějaké údaje?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tak Telefon bude používán, takže splitter budu zapojovat. Teď jsem koupil Asus WL-600g s integrovany… nový
DuCk 05.10.2009 16:42
DuCk
Tak jsem si hrál několik dnů s ASUS WL600g a špatné zprávy. Margin se obyčejně pohybuje kolem 6dB (p… poslední
DuCk 15.10.2009 17:21
DuCk

Tak Telefon bude používán, takže splitter budu zapojovat. Teď jsem koupil Asus WL-600g s integrovanym modemem, takže jen koupit kabely a mělo by to snad šlapat. Uvažuji o koupi větši antény k routeru, aby signál byl hezký i na zahradě. (jedna stěna ho dělí od zahrady) Uvidíme až dojde. :-)

Tak jsem si hrál několik dnů s ASUS WL600g a špatné zprávy. Margin se obyčejně pohybuje kolem 6dB (po vypnutí ADSL2 & ADSL2+ nějakých 14dB) Byl tu i technik a dospěli jsme k závěru, že je ASUS WL600g prostě špatný na ADSL :-( Když jsme tam zapojili jeho Zyxel tak tam byli hodnoty kolem 21dB :-(

Jaký modem by jste tedy doporučovali? Chtěl bych něco co má min. 3x RJ45, 1xRJ11 a popřípadě USB pro tiskárnu (na něm netrvám). Hlavně aby tam byl vysoký Margin a šlapalo to :-)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru