Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou grafiku?

Zdravim.
Skládám nové PC a nevím jakou grafiku jestli ATI nebo nVidiu a jestli s pamětí 512 DDR5 nebo 1Gb DDR3. Jakou kartu byste mi teda doporucili neco do 3000 max 3500 diky za odpovědi.

Velmi obecně - pro velmi vysoká rozlišení větší paměť, pro běžné (monitory kolem úhlopříčky 19 - 22/24 palců) spíše vyšší frekvence. Stačí si porovnat paměťové propustnosti, pokud je malá, sebevětší paměť to nezachrání, a při vysoké se data stihnou zpracovat i při menší kapacitě paměti. Spočítat se to dá (velmi orientačně) jako šířka paměťové sběrnice x frekvence paměťových čipů…