Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Micro SD adapter Kingston

Dobrý den,
nedávno jsem si přeinstalovala Visty v PC, od té doby mi nejde čtečka karet v PC. Dříve šla bez problému, ale teď PC vůbec nereaguje. Když kartu nechám zasunutou a restartuju počítač, nenaběhnou mi visty vůbec, jen černá obrazovka. Ani Media player ho nenajde.
Nevíte čím to může být?

Díky Andy

Ano je to toto zarizeni a v pravy klik - vlastnosti ti napise aj pricinu chyby.

Ked si instaloval nanovo Windows tak potom musis nainstalovat ovladace, aj k zakladnej doske, aj ku grafickej karte, aj ku zvukovej karte, aj ku tej citacke kariet, instalacii ovladacov sa nevyhnes, neda sa to ani podplatit ani opit a presvedcit :) ale treba nainstalit ovladace.

To instalujes WIndows a nevies ze potom tam musis nainstalit ovladace?