Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s fungováním ADSL, kam mám zavolat?

ADSL router mi píše chybu při testování konektivity a internet nefunguje.

Testing ATM OAM segment ping = FAIL
Testing ATM OAM end to end ping = FAIL

Podle toho co jsem našel na netu je možná chyba centrální strany DSLAMu – kontaktovat ISP.

Volám do Telecoumu už od pátku na 800 184 084 ale vžycky mně odkážou, že mám počkat,že mne bude kontaktovat jejich technik.
Je pondělí poledne a nikdo nikde ...

Nemáte někdo telefonní číslo na které bych se dovolal přímo k těm technikům a nečekal až si na mně vzpomenou?

[mod]drobná úprava nadpisu (anarchist)
Zmena kategórie z "Chyby" na "Internet". (los)[/mod]

Mně se onehdy stalo něco podobného, ale na Telecom jsem se dovolal, přičemž technik mi poskytl zajímavou radu, která se mi již mnohokrát osvědčila, a to zkusit na chvíli router odpojit od sítě. Já jsem si předtím myslel, že postačí jen restart.

No předtím jel asi dva roky v kuse, tak jsem mu dal dovolenou na zotavenou. :-D

Firma pro kterou to chystám patří mezi V.I.P. zákazníky Telecoumu a přesto v době, kdy ztrácí Telecoum zákazníky takovým tempem, že je musí Kraus nahánět po Václaváku si dovolují takovýto přístup.

Fuj, fuj, fuj. 8-)

Všiml jsem si, že Telekoumáci nejezdí zrovna ve Škodě 120. Ale tohle je fuck síla.

Po celodenním otravování jsem dokonce sehnal číslo 284 084 222 kde to doopravdy někdo zvedl a dokonce byl to i člověk (myšleno tím chlap) který tomu rozuměl. Přislíbil mi řešení (nějaký restart jejich DSLamu jednotky) tak to snad pomůže.

Nicméně při dotazu kdy to bude mi řekl tak do dvou dnů, což už jsem psychicky neunesl (šlo to poznat zvýšeným hlasem) tak mi slíbil že se tomu bude věnovat nějaký technik hned ráno. Takže se můj kamarád snad dostane v blízké době k internetu.

Já jsem rád, že tyhle .......... (sprosté slovo (pro blbé : syny od lehké děvy) nemám v baráku. Mám rádivou jednotku na 5.7 Ghz, internet 1000/200 kbps bez FOPky a VoIP(SiP) telefon. 8-)

P.S.: ta fotka mně fakt dostala :-[