Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování Windows

Dobrý den.

Prý se má každý rok přeinstalovat Windows, je to pravda? Jak se to prosím udělá, bohužel jsem na PC antitalent. Nesmažou se mi tím přeinstalováním fotky, dokumenty a co internet, když ho mám bezdrátový?

Mnohokrát děkuji za odpověď!!! Pěkný den.

Nesmažou se mi tím přeinstalováním fotky, dokumenty a co internet, když ho mám bezdrátový?

internet budeš muset nastavit
šance že si sám smažeš fotky,filmy a podobně je při této akci zvýšená, začátečník který to instaluje poprvé to má tak 50:50 :-)