Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP - účty

Dobrý den,

mám dotaz ohledně účtů v systému Win XP. Chci si udělat dva účty - administrátora a normálního uživatele (omezená práva), přičemž, kdybych zapl počítač, hned by mě najel normální uživatel, tedy žádná kolonka na vybrání uživatele. A kdybych se chtěl připojit na administrátora, dal bych start a potom odhlásit a tady by už ta obrazovka s výběrem uživatelů byla, dá se to tak nastavit? Že by se systém automaticky spouštěl jako s normálním uživatelem, přičemž na admina by se šlo přihlásit pomocí tlačítka odhlásit.

Děkuji

A jaký máte názor na používání omezeného účtu, jsem tu totiž četl pěkný článek jak pracovat s neprivilegovaným účtem, ale pochopil jsem z něj, že když mám všechny aktualizace, dobře seřízené služby a 'vím na co klikám', tak jsem 'v poho' i s účtem, který má admin práva.