Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemáte někdo náhodou HP Compaq 2230s ?

Ave. Tak tento notysek jsem vytipoval pro sestrenku do skoly (vysoka, sesty semestr). Zda se mi to parametrove vcelku solidni, nemam vsak vlastni zkusenost se subnotebooky (rozliseni, velikost bodu,...). Cerecka je drobna, zatim s sebou nosi 15" trikilovou zrudnost, coz ji ku*vi postavu ]:). Recenzi jsem naguglil dost (vicemene kladnych), prosim tudiz o osobni zkusenosti. Predem dik za reakce.

za ty peníze pěknej kousek, ale psát na 12" notebooku nějakou dizertační práci nebo něco podobný to teda potěš pánbůh... snad jen kdyby si koupila ještě pořádnej monitor... ono se to nezdá ale čučet hodiny do takhle malý obrazovky není nic extra.... doporučil bych nějakej 15" tam už oči trpí méně