Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší grafické karty v cenových relacích

Protože zatím nemáme články a už tu bylo několik podobných dotazů, nebylo by zatím vhodné odělat nějaký doporučující návrh jakou grafickou kartu doporučujete v daných cenových relacích ?

Např. formou tabulky

do ceny    ATI      NVIDIA
3000,-
4000,-
5000,-
6000,-
8000,-

Bohuzel je to mimo muj obor, takze "vypln" necham na povolanejsich...

Ja sa chcem spýtať, že aká grafická karta sa oplatí mne, pokiaľ hry síce nehrávam, ale občas sa nejaká pritrafí a žiaľ, keďže mám grafiku na doske, tak polovicu hier ani nerozchodím. Takže nejde mi o grafiku, ktorá bude nejaká super, ale o grafiku, čo bude lacná a na také občasné zahranie hier bude stačiť.