Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB Acer Aspire 3103WLMi

Zdravím, mám doma notebook viz předmět. Problén je v tom, že po zapnutí problikne monitor, ale pak už se na něm nic nezobrazí. Zkoušel jsem odpojovat baterku, vyndal jsem paměti, připojoval jsem i externí monitor, ale na něm taky nic. Větráky normálně běží, ale nic se nezobrazuje. Už nevim co s tim. Nebo jestli nemá ještě jinou baterku, kterou jsem nenašel, opravdu nevím a ocením každou radu. Solový

Ked to mas v nabijacke tak to ziadnu baterku nepotrebuje.
Ked myslis clear CMOS tak na to moze byt baterka na zakl.doske (ked to rozoberes uplne tak by si sa k nej dostal ak tam nejaka je) ale u NB nezvykne byt problem s nastaveniami BIOSu takze najskor to bude zdochnta zakl.doska. Reklamacia alebo servis (ked je vadna doska tak to bude stat dost vela tisic) alebo zberna el.odpadu

P.S. nabieha nieco (blika LEDka harddisku apod?) Ak ano tak zasviet si na display baterkou spredu, ci nieco uvidis, moze byt len zdochnute podsvietenie displaya (v tom pripade by bola oprava este relativne lacna)