Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod kontaktů ze Sony Ericssonu do Nokie

Ahoj,

existuje možnost, jak konvertovat telefonní seznam ze SE (T630) do Nokie (6230)? Mám MyPhoneExplorer a PC Suite, oba programy ale nemají žádný společný formát souborů, abych seznam zkopíroval. N6230 v MyPhoneExploreru nefunguje.

Tuší někdo, jak na to?
Díky

MyPhoneExplorer podporuje export do Thunderbird, Windows Contacts (Outlook??), Google - Gmail, tak si nieco vyber, snad to bude podporovat aj PC Suite. Ja pouzivam MyPhoneExplorer a synchronizujem kontakty cez Thunderbird Portable, kontakty z neho kopiruje do mobilu len tie s tel. cislom - to sa da nastavit aj inak, okrem toho podporuje aj poznamky a dalsie veci, ale niektore maju v oboch programoch iny nazov.