Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace sw

Zdravím,mám problém spočívá v instalaci her a podobně instalace proběhne ale nelze to spustit puoze to probikne tak sem se rozhodl ze to vše co potřebuji přesunu na jiny disk a přeinstaluji windows .Nyní mám vista a chtěl sem dát xp ale nevím zda pujdou programy po přeinstalaci (hry.mp3 atd).Rači se ptam nez to zmrvím.Veškeré ovladače jsem instaloval a nic co stím.

Všechny programy, které vyžadují instalaci (to znamená, že něco zapisují do registru nebo si nějam kopírují svoje knihovny) a takových je většina (výjimkou jsou tzv. portable verze) musíš instalovat znova. MP3 není program, takže ty stačí překopírovat/přesunout.